Позика на картку миттєво

Позика на картку миттєво дозволяє вирішити тимчасові фінансові проблеми, не вдаючись до стандартного кредитування. Заявку можна подати в будь-який час доби, не залишаючи меж квартири, її розгляд займає не більше 15 хвилин. Вимоги до позичальників у МФО не такі суворі, як у банку. Невеликі суми часто можна оформити по одному документу — паспорту.

Зміст:

 1. Як визначитися з кредитором
 2. Які вимоги МФО висувають до позичальників
 3. Легальність ринку онлайн-кредитів
 4. Сума, термін, відсоткові ставки
 5. Коли заявку відхиляють
 6. Варіанти зарахування грошей
 7. Відстрочення та штрафи

Як визначитися з кредитором

Перевірені МФО, які мають ліцензії на здійснення мікрофінансової діяльності, представлені на цій сторінці. Ви можете не побоюватися, що зіткнетеся з шахраями. Вибирайте оптимальні для себе умови, переходьте на сайт і заповнюйте заявку.

Діяльність мікрофінансових компаній регулюється Нацбанком України з 1 липня 2020 року. Організації зобов’язані мати ліцензію на здійснення своєї діяльності і бути в реєстрі Мін’юсту.

При самостійній перевірці дійте наступним чином:

 • Переконайтеся в тому, що компанія внесена до реєстру фінустанов і має ліцензію.
 • Перейдіть на сайт МФО і уважно вивчіть документацію. Паралельно відкрийте статті закону і перевірте, чи не порушує організація його положення.
 • Ознайомтеся з відгуками колишніх клієнтів.

Якщо після проведеної перевірки вас все влаштовує — подавайте онлайн-заявку, заповнюйте анкету достовірними даними, вибирайте спосіб отримання коштів і чекайте результатів розгляду.

Які вимоги МФО висувають до позичальників

До позичальників висуваються стандартні вимоги, серед них: наявність українського громадянства і реєстрації на території країни, паспорта, номера телефону та адреси електронної пошти, вік — не менше ніж 18 років, відсутність проблем з законом, наявність доходу, хороша кредитна історія, допустиме фінансове навантаження.

Під час перевірки відомостей МФО оцінюють стан кредитної історії. По ній визначають фінансову дисципліну позичальника. Якщо він систематично допускав прострочення, йому можуть відмовити. Все залежить від їх розміру і тривалості.

Вік клієнта, який хоче оформити кредит на картку миттєво, не може бути менше 18 років. У деяких МФО нижня планка знаходиться на рівні 20 років, 21 років або 25 років. Все індивідуально.

Прописка на території країни може бути, як тимчасовою, так і постійною, при цьому проживання в регіоні присутності компанії необов’язково, оскільки всі заявки обробляються в дистанційному режимі.

Фінансове навантаження — важливий показник. По ній МФО визначають, чи зможе людина обслуговувати отриману позику. Нормальним вважається навантаження, коли на всі обов’язкові виплати йде не більше 30-40% сімейного бюджету.

Наявність доходу — обов’язкова вимога. Без нього позичальник не зможе повернути позику на картку миттєво. Зарплата не обов’язково повинна бути «білою», сірі доходи теж враховуються.

Позичальник, який хоче отримати в борг певну суму, повинен передати кредитору дані паспорта та ІПН, в деяких випадках — додаткових документів: військового, пенсійного посвідчення і т.д.

Легальність ринку онлайн-кредитів

Багато з тих, хто хоче отримати кредит миттєво, бояться звертатися в мікрофінансові компанії, вважаючи їх нелегальними конторами, які обманюють людей. Це вірно лише частково і по відношенню до тих фірм, які не мають ліцензії Нацбанку України. Всі інші гравці працюють в правовому полі і їх діяльність законна.

Правове регулювання ринку онлайн-кредитів в Україні здійснюється наступними законами:

Останні 2 закону вступили в силу в 2021 році. Вона спрямовані на додатковий захист позичальників, які оформили позику на картку миттєво.

Сума, термін, відсоткові ставки

Більшість МФО видають позики на суму від 500 до 20000 гривень. Термін — від 1 до 30 днів. Ставка — від 0.01 до 2.5%. Мінімальна ставка діє для клієнтів, які звертаються за грошима в перший раз. Частина МФО видають великі позики — до 200 тисяч гривень, строком до 1 року.

Кожна заявка розглядається в індивідуальному порядку. Запропонована сума може бути меншою за ту, яку запросив позичальник. Погоджуватися на її отримання чи ні — його справа.

Коли заявку відхиляють

Отримати миттєвий кредит можна не завжди. МФО відхиляють заявки, якщо вважають, що клієнт не зможе без проблем повернути гроші. А іноді причиною відмови стає недостовірна інформація, зазначена в анкеті (помилки в написанні ПІБ, номера телефону, даних паспорта і т. д).

Причини відхилення заявок на отримання мікропозики:

 • Невідповідність позичальника віковим обмеженням.
 • Помилки в анкеті, свідомо помилкова інформація.
 • Відсутність прописки на території України.
 • Прострочений паспорт або його відсутність.
 • Відсутність номера телефону, оформленого на ім’я заявника, адреси електронної пошти.
 • Недостатній рівень доходу.
 • Зіпсована кредитна історія.
 • Наявність заборгованості за попередньою позикою.
 • Наявність інформації про громадянина в реєстрі боржників.
 • Банківська картка, прив’язана в особистому кабінеті, не є власністю позичальника, чиї дані вказані в анкеті.
 • Будь-які інші невідповідності вимогам, зазначеним в документах мікрофінансової компанії.

У разі отримання відмови повторну заявку на позику онлайн миттєво можна подати після закінчення 7-30 днів (у кожної компанії свої вимоги). Перед цим рекомендується уважно перевірити зазначену інформацію, щоб не втрачати час даремно і не шукати інші альтернативні варіанти.

Зверніть увагу на термін закінчення дії картки. Якщо він менше 3-х місяців, в кредиті можуть відмовити. Також подивіться, чи не вказано у вас обмеження на ліміт операцій в інтернеті.

Нерідко відмови приходять через небажані відомості в кредитній історії, які не мають до позичальника відносини і були внесені туди помилково. Щоб виключити цю причину, необхідно завантажити кредитні звіти в БКІ та проаналізувати їх. Якщо в них міститься неправдива інформація, треба подати заяву в бюро або банк, який сформував і передав невірні відомості і зажадати виключити їх.

Подавати заяву потрібно, коли закриті кредити числяться активними, кредит або позика оформлені на інші паспортні дані і т. д.

Це основний список причин відмови. Конкретні чинники компаніями не розголошуються.

Приклад розрахунку відсотків по позиці

Є формула розрахунку відсотків, але ніхто нею не користується, так як сума переплати автоматично розраховується в фінансовому калькуляторі після введення значень.

П = (СхСТ) / (100хСР) / 365, де П — відсотки, С — сума, оформлена в борг, СТ — ставка, що діє на момент укладення договору, СР — термін позики, 365 — кількість днів у році.

Формула не включає платежі, які можуть виникнути в процесі виконання договору: плата за повернення кредиту, підключення додаткових послуг.

Варіанти зарахування грошей

Позика онлайн миттєво переказується на картку, банківський рахунок або інтернет-гаманець. Спосіб зарахування клієнт вибирає на етапі формування анкети. В цей же час створюється особистий кабінет. Після схвалення заявки необхідно перейти в ЛК і вказати реквізити рахунку/банківської картки електронного гаманця.

Найпоширеніший варіант отримання — це картка. У неї повинен бути позитивний баланс. Її потрібно верифікувати. Це відбувається на етапі введення реквізитів. Позичальник натискає кнопку «Прив’язати», після чого чекає завершення операції зі списання та зарахування символічної суми. З цього моменту кредитор розуміє, що картка належить особі, яка подала заявку, і може без побоювань робити переказ.

Оформити позику можна і в офісі в робочий час. Необхідно надіти охайний одяг, взяти з собою паспорт та інші документи, які можуть знадобитися, пройти за адресою і звернутися до менеджера з проханням про видачу грошей.

Відстрочення та штрафи

Якщо позика на картку миттєво не буде повернена в установлений строк, кредитор нарахує штраф за прострочення і зробить це вимушено, оскільки ця умова міститься в договорі. Більшість МФО йдуть назустріч і дають відстрочку в 1-3 дня для переказу грошей на рахунок компанії.

Якщо від позичальника не буде ніяких звісток, йому додатково виставлять штраф в розмірі 0.1% за прострочення термінів погашення. Дані про порушення передадуть в кредитне бюро. У разі крайньої необхідності заборгованість передадуть колекторам, які використовують менш гуманні способи вибивання боргів, хоча за законом обмежені в своїх діях.

Зверніть увагу: якщо позика не перевищує розміру мінімальної зарплати в Україні і укладена на строк не більше 1 місяця, сума штрафів не може перевищувати розмір подвійної суми, отриманої споживачем. Це вимога встановлена ​​в новому законі. Він же забороняє змінювати відсоткову ставку.

Щоб не допустити прострочення потрібно заздалегідь продовжити договір за окрему плату. Повідомлення про необхідність розміщення коштів на рахунку приходять позичальникові завчасно. Платіж краще вносити відразу після цього. На практиці трапляються затримки в проведенні транзакцій.

Якщо немає коштів для оплати боргу

Так, можна і потрібно, якщо немає грошей для оплати боргу за позикою. Послуга платна. Підключається в особистому кабінеті, після чого з рахунку списується невелика сума, точний розмір якої зазначено в договорі конкретної мікрофінансової організації. Операція проводиться за умови погашення нарахованих відсотків на дату звернення. Кожен кредитор має право висувати додаткові вимоги, про що заздалегідь повідомляє клієнта за допомогою договору кредитування.

Вчасно погашаючи заборгованість, ви формуєте позитивну кредитну історію, підвищуєте довіру до своєї персони, забезпечуєте собі можливість в подальшому отримувати не тільки позики, але і кредити в банках. Але найголовніше — МФО дає бонуси лояльним клієнтам у вигляді зменшення відсоткової ставки, підвищення сум і термінів.