Гроші до зарплати

Гроші до зарплати без відмови активно видають мікрофінансові організації. Вони доброзичливо ставляться до тих, кому потрібна навіть невелика сума і всього на кілька днів. МФО схвалюють практично всі заявки і з задоволенням (і під розумний відсоток) кредитують і нових, і постійних клієнтів.

Зміст:

 1. Як визначити, де вигідніше взяти гроші
 2. Хто може взяти мікропозику
 3. Параметри мікропозик
 4. Причини відмов
 5. Як отримати гроші по кредиту
 6. Що буде, якщо не погасити позику
 7. Продовження терміну кредитування

Як визначити, де вигідніше взяти гроші

Найлегше зайняти гроші до зарплати в МФО. Все таки банки вважають за краще працювати з великими позиками (від 30-50 тис. гривень) клієнтами з офіційним заробітком і гарною кредитною історією. На нашому сайті представлені найцікавіші пропозиції мікрокредиторів. МФО з розумінням ставляться до тих, хто опинився в скрутному становищі, і готові співпрацювати на прийнятних умовах. Подивіться різні програми мікрокредитування і виберіть кращу.

Перше, на що звертають увагу позичальники, – це ставка відсотка. Така тактика виправдана, якщо тільки-тільки плануєте стати клієнтом МФО. Деякі компанії готові кредитувати новачків під 0%. Учасникам таких програм пропонують невеликі суми і на мінімальний термін.

Якщо вже є досвід співпраці з мікропозиками, щоб скоротити витрати на обслуговування, варто звертатися до компаній, послугами яких ви вже користувалися. Багато МФО цінують постійних клієнтів і готові надати їм більш низьку ставку відсотка. Тоді з урахуванням високого рейтингу (в конкретній організації) можна отримати гроші до зарплати на картку з хорошою знижкою.

Ще один важливий показник надійності кредитора – ступінь його відкритості. Зайдіть на сайт організації. Подивіться, яку інформацію вона надає відвідувачам. Стандартний мінімум включає:

 • бланк кредитного договору;
 • деякі внутрішні документи (тарифи, загальні умови кредитування);
 • FAQ з відповідями на найпоширеніші питання;
 • розділи з контактною інформацією кредитора та інформацією про його ліцензії (її фото);
 • форму кредитного калькулятора.

Оцініть загальний вигляд сайту. Солідні компанії завантажують якісне оформлення і забезпечують інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс.

Хто може взяти мікропозику

МФО України працюють виключно з тими, хто:

 • має українське громадянство;
 • досяг повноліття;
 • зареєстрований на території країни.

Максимально допустимий вік для клієнтів кредитори встановлюють самостійно. Він варіюється в межах 60-75 років.

Претензій щодо фінансового та майнового стану клієнтів МФО не пред’являють. Всі ці дані заявник просто вказує в анкеті, але ніяк не підтверджує. Цю інформацію не перевіряють. В результаті гроші до получки видають і тим, хто працевлаштований офіційно на території країни, і тим, хто працює вахтами за кордоном або ходить в море.

Регулювання діяльності МФО на законодавчому рівні

МФО – організації, діяльність яких перебуває під жорстким контролем національного регулятора. Щоб працювати з населенням подібні компанії повинні задовольняти вимогам українського законодавства. Тільки в цьому випадку їм видадуть ліцензії. У своїй подальшій діяльності МФО також зобов’язані керуватися законодавчими нормами і правилами, прийнятими в країні. В іншому випадку до мікрокредитора застосовують різні санкції аж до відкликання ліцензії, що призведе до припинення їх діяльності.

Для позичальників це добре, оскільки дозволяє заздалегідь, до подачі заявки:

 • прочитати кредитний договір ще до подачі заявки на кредит на сайті МФО, адже вони зобов’язані публікувати подібні документи;
 • порахувати, скільки потрібно заплатити з урахуванням конкретних сум і термінів позики, так як всі кредитори повинні розміщувати на своїх інтернет-ресурсах онлайн-калькулятори;
 • бути впевненим, що пропоновані умови відповідають їх інтересам, оскільки договори мікропозики повинні відповідати вимогам Закону «Про споживче кредитування». Наприклад, загальна сума переплати обмежена дворазовим розміром початкового боргу, а максимальне значення ставки відсотка – 1,5% на добу, а пені – 20%.

Параметри мікропозик

Найчастіше мікрокредитори укладають договори на таких умовах:

 • сума – до 50 тис. гривень;
 • термін – до 4 тижнів;
 • ставка відсотка – до 1,5%.

Постійним клієнтам видають до 100 тис. гривень на 6 місяців (до 1 року).

Причини відмов

За статистикою МФО дають позитивний висновок щодо 95-99% заявок. Основні причини відхилення анкет – невідповідність мінімальним вимогам кредитора або технічні помилки.

Кредитори завжди відмовляють неповнолітнім заявникам та іноземним громадянам. Якщо граничний вік клієнта в конкретної МФО обмежений 65-ма роками, то анкети претендентів більш старшого віку автоматично відхилять.

Ще одна поширена проблема – помилки в заяві. При заповненні анкети потрібно дуже уважно вводити всі дані. Так особливо часто помиляються при введенні номерів документів. Отримана від користувача інформація звіряється з тією, що міститься в різних базах даних. Якісь невідповідності система (завдяки вже зробленим спеціальним доопрацюванням) пропускає, але інші вона може прийняти за неправдиву інформацію, через що заявку відхилять.

МФО, як і інші кредитні організації, зобов’язані передавати дані про укладені договори в НБКИ. Також вони мають право отримувати інформацію про стан кредитної історії своїх клієнтів. Але рівень рейтингу впливає тільки на величину ставки відсотка і ніяк не пов’язаний з відхиленням заявок.

Якщо прийшла відмова, постарайтеся відправити ще один запит. Більшість організацій готові прийняти повторну заявку відразу після попереднього звернення. Деякі встановлюють мораторій на 1-3 місяці. В такому випадку краще звернутися в іншу МФО.

Розрахунок платежу вручну

При розрахунках платежів по мікропозикам використовується найпростіша формула:

ВИПЛАТА = КРЕДИТ + КРЕДИТ х ДНІ х ВІДСОТОК

КРЕДИТ – це сума, яка отримана (або планується до видачі) за договором.

ДНІ – термін кредитування. Тривалість короткострокових позик визначається в днях.

ВІДСОТОК – денна ставка відсотка. Її значення додатково ділять на 100%, щоб дане значення відповідало десятковому дробу.

Наприклад, потрібно отримати 7000 гривень на 10 днів. Ставка відсотка – 0,8% на добу. Розрахунок буде виглядати так:

ВИПЛАТА = 7000 + 7000 х 10 х (0,8% / 100%) = 7000 + 560 = 7560 гривень

560 гривень – сума відсотків, нарахованих при зазначених умовах. Всього потрібно повернути 7560 гривень.

Як отримати гроші по кредиту

Гроші до зарплати онлайн видають тільки в українській гривні. Їх можна отримати готівкою або на рахунок картки.

Якщо потрібна готівка, потрібно проконтролювати, щоб обрана МФО пропонувала таку опцію. Більшість кредиторів відмовляються від цієї практики. Гроші видадуть в офісі кредитора (його партнера) в робочий час після пред’явлення позичальником посвідчення особи.

Безготівкові перекази можливі виключно на картки, випущені українськими банками. Гроші переводять в будь-який час доби. На операцію потрібно кілька хвилин. Іноді, з урахуванням специфіки роботи банківської системи, можливі затримки до 5 днів.

З точки зору швидкості отримання грошей отримання позики на картку краще: навіть якщо заявка відправлена ​​пізно ввечері або вночі, то висока ймовірність того, що переказ надійде буквально через 1-2 години після звернення.

Що буде, якщо не погасити позику

Гроші, отримані за договором кредитування, і нараховані відсотки слід повернути в повному обсязі до дати, зазначеної в цьому документі. Іноді позичальники ці терміни пропускають. В такому випадку мікрокредитори запускають механізми, які повинні забезпечити якнайшвидше повернення боргу.

Відразу, в перший же день прострочення, починається нарахування пені. Багато договорів передбачають можливість утримання штрафів. Всі подібні нарахування збільшують підсумкову суму заборгованості.

Спочатку боржник отримує від кредитора повідомлення про пропуск строку розрахунку за договором. Йому подзвонять, надішлють SMS або e-mail. Подальші дії залежать від реакції на звернення. Якщо клієнт обіцяє розрахуватися і вказує конкретні терміни, робить якісь заходи (наприклад, частково гасить заборгованість) МФО можуть почекати деякий час, але тільки до настання контрольної дати, спочатку заявленої боржником.

Якщо менеджери розуміють, що їх заходи неефективні, а перспектива повернення боргу сумнівна, ймовірно, борг продадуть колекторському агентству. Дане право МФО вказується в будь-якому стандартному кредитному договорі.

Колектори діють більш енергійно, ніж кредитні організації. Вони теж пишуть і дзвонять, але іноді організовують особисті зустрічі. Увага колекторів поширюється вже не тільки на самого боржника, а й на його близьких, колег.

І МФО, і колекторські агентства рідко звертаються до суду. Позовну заяву подають тільки за умови, що є реальна перспектива стягнення боргу. Для цього потрібно, щоб боржник мав офіційний дохід, щоб у нього було цінне майно. Важливо, щоб потенційний відповідач проживав там, де знаходиться кредитор. В іншому випадку судова кампанія просто не вигідна через витрати на представника (на оплату його послуг, супутніх витрат і, можливо, проживання).

Продовження терміну кредитування

Якщо є сумніви в тому, що вдасться розрахуватися за прийнятими зобов’язаннями у встановлені терміни, бажано запросити пролонгацію. Ця процедура передбачає продовження термінів розрахунку за кредитом. Обов’язковою умовою її оформлення є погашення заборгованості за відсотками. Їх нарахування продовжиться на колишніх умовах.

Іноді пролонгацію оформляють за окрему плату. Її терміни обмежені 10-30 днями. Деякі компанії готові продовжувати договір до 10 разів, інші тільки 1 раз. Окремі МФО в принципі не пропонують таку послугу.

Цілі оформлення пролонгації:

 • збереження первинних умов кредитування;
 • утримання кредитного рейтингу як в БКІ, так і у внутрішньому обліку МФО на наявному рівні;
 • не допустити застосування санкцій у вигляді пені та штрафів;
 • попередження передачі права вимоги боргу колекторам.

Для кредитора немає ніякого значення, чому позичальникові потрібна була пролонгація. Ніякі документи, що підтверджують, що мають місце форс-мажорні обставини (хвороба, втрата роботи, непередбачені витрати), не потрібні.

Заявку на продовження кредиту подають в особистому кабінеті, якщо в ньому передбачена така опція, або в електронному листі. e-mail кредитора зазначений на його сайті, а також є в договорі.

Заздалегідь уточніть граничні строки звернення за пролонгацією. Заяву приймають за 1-5 днів до настання розрахункової дати. Пізніше пролонгація вже неможлива, оскільки починається прострочення, і тоді активують вже інші механізми взаємодії з клієнтом.