Кредит за 1 годину

Іноді позикові кошти потрібні терміново, прямо зараз. Близькі не завжди мають у своєму розпорядженні потрібну суму. Отримання позички у банку – тривала операція. Під час оформлення кредиту онлайн часто потрібно заповнювати анкету, залишати контакти роботодавця, завантажувати фото чи скани документів. Перевіряти заявку банк може добу та довше.

Якщо немає часу чекати, простіше звернутися до мікрокредитної організації. Багато хто з них готовий видати кредит за 1 годину на картку. На практиці видача мікрокредиту відбувається ще швидше, часто з моменту реєстрації на сайті компанії до зарахування коштів на банківську картку проходить трохи більше 15 хвилин.

Зміст:

  1. Як вибрати найкращу пропозицію
  2. Яким вимогам слід відповідати
  3. На яких умовах видають гроші
  4. Чому можуть відхилити заявку
  5. Як розібратися в умовах МФО
  6. Як отримати гроші
  7. Що буде, якщо не повернути позику
  8. Як продовжити кредит

Як вибрати найкращу пропозицію

На цій сторінці зібрані найкращі пропозиції щодо мікрокредитування від перевірених установ України. У всіх цих організаціях можна оформити онлайн-кредит за 1 годину.

При виборі кредитора звертайте увагу на такі параметри:

  • вимоги МКК до позичальника;
  • мінімальна та максимальна сума мікропозики;
  • відсоткова ставка;
  • термін виплати мікрокредиту;
  • акції та спецпропозиції.

Далі розглянемо всі ці критерії докладніше.

Яким вимогам слід відповідати

Більшість МФК лояльно ставляться до позичальників, тому готові видати кредит за 1 годину людині віком від 18 до 70 років, яка має паспорт, банківську картку українського банку та номер телефону.

Мікрофінансові установи зазвичай цікавляться родом діяльності позичальника. У заявці на кредит іноді потрібно вказати місце роботи, завантажувати довідки про доходи, залишати контакти роботодавця або іншим чином підтверджувати свою зайнятість не потрібно. Позику легко зможе отримати і пенсіонер, і студент, і мама у декреті. А також самозайнятий, підприємець, людина, яка працює неофіційно або безробітна.

Кредитна історія теж у багатьох випадках не має значення. Наявні чи закриті прострочення часто є приводом відмови.

Наскільки законне отримання кредиту онлайн

Мікрофінансові установи діють у правовому полі та відповідно до ухвалених в Україні законів. Електронний договір, який пропонується підписати шляхом підтвердження кодом із смс та іншим способом, має ту саму юридичну силу, що паперовий екземпляр. При оформленні онлайн-кредиту обидві сторони договору і позичальник, і кредитор діють на законних підставах.

На яких умовах видають гроші

Бажаючі отримати позику за 1 годину зазвичай потребують грошей до зарплати або невеликої суми на покупку. На цю категорію позичальників і розраховано більшість пропозицій.

У багатьох організаціях видають від 1 000 до 15 000 гривень терміном від тижня до місяця. Деякі установи готові дати в борг до 30 000, а в окремих випадках – до 100 000 гривень, терміном до 365 днів. Щоправда, такі пропозиції не завжди вигідні тому, хто використовуватиме позикові кошти. Це з високою відсотковою ставкою. У мікрокредитуванні її розмір зазвичай становить 1% на день. Для невеликого мікрокредиту, закритого за два тижні, переплата буде незначною. Тим, хто розраховує на велику позику та тривалий термін погашення, варто розглянути пропозиції інших фінансових установ. Крім того, новим клієнтам, які вперше звертаються за позиковими коштами, швидше за все, не схвалять велику суму.

Зустрічається проміжний варіант — деякі МФК видають відносно великі суми та дозволяють гасити борг рівними частками протягом тривалого часу. Наприклад, дозволяють взяти позику у 50 000 гривень на 12 тижнів та погашати заборгованість частинами кожні два тижні. Графік погашення фіксується у договорі.

Варто звертати увагу на акції різних МФО – можна заощадити на відсотках. Багато організацій пропонують нульову відсоткову ставку на першу позику. Інші роблять вигідні пропозиції клієнтам, які звертаються повторно. Постійні позичальники однієї МКК часто можуть розраховувати зниження процентної ставки до 0,1–0,9%.

Чому можуть відхилити заявку

Відсоток схвалення заявок у мікрокредитних компаніях відрізняється. У середньому він становить 90–99%. Приблизно 1-10% відмов можуть бути обумовлені різними причинами:

  • Некоректне наповнення анкети. Якщо дані з фото паспорта та відомості, внесені у форму вручну, не збігаються, компанія може відмовити у видачі грошей.
  • Невідповідність вимогам конкретної організації. Частина компаній видає гроші лише громадянам старше 21 року, інші обмежують максимальний вік позичальника.
  • Великий розмір позики. Якщо позичальник жодного разу не брав мікрокредит в організації та претендує на отримання максимальної суми, яку видають у компанії, йому можуть відмовити.
  • Погана кредитна історія. МФК можуть не звернути увагу на наявність боргів або прострочок у минулому, а можуть прийняти їх до уваги та відмовити.
  • Відсутність номера мобільного телефону або відсутність абонента. Фахівець організації може зателефонувати до уточнення деталей заявки. Якщо співробітнику не вдасться додзвонитися за вказаними контактами — позичальника може чекати відмова.

При відмові в одному закладі залишається шанс отримати необхідну суму в іншому. Випадки, коли позичальник отримує відмову за всіма 3-10 заявками – дуже рідкісний.

Як розібратися в умовах МФО

Розібратися з умовами нарахування відсотків та виплати боргу найпростіше на конкретному прикладі.

Візьмемо «класичні» умови однієї відомої кредитної організації. Там пропонуються позики у розмірі від 1000 до 20000 гривень на 1–30 днів під 1% на день.

При оформленні кредиту в 10 000 гривень на 21 день під 1% у цій компанії повернути доведеться 12 100 гривень. Розрахувати розмір переплати дуже просто: достатньо помножити 1% із суми позики (у цьому конкретному випадку — 100 гривень) на кількість днів.

Рахувати вручну навряд чи доведеться. На сайтах МФО зазвичай є зручні онлайн-калькулятори, де можна ввести потрібну суму, задати бажану кількість днів і отримати точний результат.

Як отримати гроші

Люди, які оформляють позику за 1 годину, зазвичай воліють отримувати гроші на банківську картку. Це зручно — отриманими коштами можна розпоряджатися на свій розсуд: зняти готівку, переказати іншій людині, сплатити товари в інтернеті або розплатитися в магазині. Для отримання грошей на картку достатньо зазначити її номер у заявці.

Деякі пропонують отримати гроші готівкою в офісі компанії. Попереднє оформлення заявки через інтернет допомагає заощадити час. Передоформлений кредит видадуть одразу і точно не відмовлять.

Що буде, якщо не повернути позику

Штрафні санкції прописані у договорі різняться у різних організацій. Деякі компанії нараховують пені за кожен день прострочення, інші додають до суми боргу фіксовану суму, треті збільшують відсоткову ставку. У будь-якому разі, при запізненні із виплатою боргу навіть на день сума до оплати може серйозно зрости.

Вже в перший день прострочення до роботи з проблемним клієнтом можуть підключитись фахівці зі стягнення заборгованості. Справа може обмежитися смс із проханням сплатити борг і дзвінками спеціаліста, а може закінчитися обдзвоном родичів, друзів та колег того, хто вчасно не повернув позику. Подібними методами можуть діяти як співробітники МКК, і колектори, яким фінансові установи передають інформацію про борги.

Не домігшись виплати заборгованості, мікрофінансова організація може подати на позичальника до суду. Суддя швидше за все стане на бік кредитора і зобов’яже позичальника виплатити кредит. Якщо той не зробить це добровільно, то справою займуться судові пристави. За наявності судового рішення та виконавчого листа пристави мають право заарештувати майно позичальника, наприклад, кошти на банківських рахунках та картах, та передати їх позивачу.

Як продовжити кредит

Деякі МФО дозволяють “відсунути” термін повної виплати боргу, якщо клієнту не вдається вчасно повернути гроші. Іноді для пролонгації потрібно внести гроші у розмірі нарахованих відсотків на день погашення або фіксовану плату за відстрочку. Умови продовження терміну виплати варто уточнити у кредитора чи підписаному договорі.

У будь-якому разі домовитися з мікрофінансовою установою вигідніше, ніж зникнути і не платити. Своєчасне звернення до кредитора у разі складнощів допоможе уникнути багаторазового збільшення боргу та спілкування з колекторами.