Кредит зі 100% схваленням

Гроші – це інструмент, за допомогою якого можна вирішити майже будь-яку проблему. В екстреній ситуації – ДТП, раптова хвороба родича, банкрутство – їх нестача, навпаки, здатна призвести до непоправних наслідків. Ви можете звернутися по допомогу в популярні банки, але вони, найімовірніше, пред’являть великий список вимог. Друзі та знайомі, як правило, аж ніяк не сильні в юридичних тонкощах угоди. Деякі мікрофінансові організації тим часом гарантують безпечне 100% схвалення позики. Нерідко це ідеальний варіант для позичальника, але щоб укласти привабливу угоду, бажано дотримуватися цілої низки правил.

Зміст:

  1. Вибір позикодавця. Безпечно і швидко
  2. Типові вимоги до позичальника
  3. Вимоги закону
  4. Ключові параметри угоди
  5. Правильний розрахунок
  6. Варіанти отримання позик
  7. Пролонгація договору

Вибір позикодавця. Безпечно і швидко

Отримати потрібну інформацію про кредити і позики можна трьома способами. Якщо місто невелике, то розумно обійти офіси МФО, поговорити з менеджерами: організації зобов’язані надавати повну інформацію щодо особливостей укладення договорів, копія відповідних правил розміщується в місці, зручному для перегляду відвідувачами. Та сама інформація має публікуватися в мережі Інтернет – потенційний клієнт може одразу відкрити сайт позикодавця, переглянути інший ресурс, дізнатися умови угод. Нарешті, існують ресурси-агрегатори – сайти, що акумулюють сотні і навіть тисячі привабливих комерційних пропозицій. Підбирати кредитора можна з урахуванням маси критеріїв:

  • розташування офісу;
  • пропоновані розміри позики, процентних ставок;
  • тривалість дії договорів;
  • механізми вручення грошей;
  • перелік вимог на адресу позичальника.

Деякі ресурси-агрегатори пропонують додаткову допомогу: позичальник повідомляє дані про себе, задає передбачувані параметри договору – команда проєкту підбирає оптимальну пропозицію, водночас надійно зберігає персональні дані. Цікава пропозиція готова – менеджер передзвонює на залишений користувачем сайту номер мобільного телефону.

Типові вимоги до позичальника

Наступний крок потенційного клієнта – зрозуміти, чи відповідає він вимогам оферти, публічної пропозиції МФО. Зазвичай він має бути громадянином України віком від 18 до 70 років. У деяких випадках кредитори роблять обов’язковою умову про наявність мобільного телефону: він необхідний для оперативного зв’язку в разі виникнення проблем із погашенням зобов’язання. Умови ринку досить гнучкі, попри це, не скрізь гарантують 100% схвалення кредиту. Деякі позикодавці підходять до позичальника суворо: потрібні довідки, що підтверджують дохід. Такими стають документи від роботодавця, податкової служби, пенсійного фонду. Можуть запитати про мету отримання грошей.

Вимоги закону

Законодавець не встановлює суворих параметрів, яким мають відповідати угоди, що укладаються між фізичною особою, організацією – кредитором. Діє публічна оферта: МФО прораховує свої доходи, витрати, прогнозує бажаний прибуток, з урахуванням цього висуває пропозицію. Завдання громадянина – погодитися, укласти договір, або відмовитися. При цьому бажано перевірити, чи має організація свідоцтво Нацбанку.

Ключові параметри угоди

Юристи рекомендують особливу увагу звертати на суму, строк, процентні ставки. У рамках актуальних пропозицій суми варіюються від 1 до 20 тисяч гривень. Терміни дії угоди (періоди повернення грошей) – від доби до 365 днів. Процентні ставки – від 0,1 до 2%. Як правило, чим вищі ризики для позикодавця, тим суворіші умови для позичальника. Так, за відсутності довідок про доходи ставка, найімовірніше, виявиться максимальною. Якщо у позичальника погана кредитна історія, висока ймовірність, що розмір позики буде аж ніяк не великий – наприклад, не більше 10 000 гривень. Багато кредиторів водночас ідуть назустріч першим клієнтам: для них ставка дорівнює нулю.

Причини відхилення заявок

Незважаючи на гнучкість умов угод, відмови трапляються. Загальна причина – невідповідність позичальника умовам публічної оферти. Як правило, це виражається в наступному:

  • вік за рамками прописаного в оферті;
  • відсутність українського громадянства;
  • погана кредитна історія – актуально для тих випадків, коли її вимагає МФО;
  • відсутність належних довідок з податкової служби, пенсійного фонду; інших документів, що підтверджують дохід.

Таким чином, кредит зі 100% схваленням – поняття відносне.

Правильний розрахунок

Безпосередньо перед підписанням договору слід зробити точний розрахунок, перевірити себе ще раз – це нескладно. Припустимо, кредитор схвалив клієнту строго 94112 грн. Термін дії угоди – 17 днів. Кредитну історію, рівень доходів не перевіряють, ставка – 1% щодоби. Графік збільшення боргу матиме такий вигляд:

  • 95 053,12
  • 95 994,24
  • 96 935,36
  • 97 876,48
  • 98 817,60
  • 99 758,72
  • 100 699,84
  • 101 640,96
  • 102 582,08
  • 103 523,20
  • 104 464,32
  • 105 405,44
  • 106 346,56
  • 107 287,68
  • 108 228,80
  • 109 169,92
  • 110 111,04

Тобто щодня додається 941,12 грн (множимо 94112 на 1%). 15 999 гривень 4 копійки – відсотки. 110 111,04 грн – загальна сума, що підлягає поверненню позичальником у встановлений договором строк. Угодою можуть бути встановлені дні, в які клієнт сплачує відсотки. Може бути інша умова – основне зобов’язання разом із відсотками погашається в останній день дії договору.

Варіанти отримання позик

Механізми передачі грошових сум також визначені комерційною пропозицією; письмовою угодою між конкретними сторонами угоди. Можна виділити три способи отримання грошей:

  • готівкою;
  • переказом на банківську карту;
  • гібридний.

Перший спосіб традиційний. Громадянин приїжджає в офіс, вичитує договір, підписує угоду, отримує кредит купюрами і монетами. Другий варіант – обумовлену грошову суму перераховують на вказаний позичальником рахунок.

Тим часом деякі МФО пропонують послуги кур’єра: клієнт попередньо погоджує параметри угоди через сайт організації, вона відправляє кур’єра з грошима, потрібними документами до дверей громадянина.

Для позикодавця найбезпечніший з юридичного погляду варіант – підписаний на папері договір. Однак деякі кредитори пропонують так звану позику на карту. Тут клієнт вивчає умови надання грошей на сайті, відправляє бажані параметри позикодавцю через мережу Інтернет, повідомляє необхідні відомості (насамперед це номер мобільного телефону) – оформлення угоди відбувається за допомогою обміну СМС-повідомленнями. Швидше за все, в останньому випадку розмір кредиту виявиться невеликим.

Перспективи при ухиленні від виконання зобов’язань

Якщо боржник ухиляється від погашення зобов’язань, то позикодавець ініціює санкції: вони також зазначені в оферті, вказуються в угоді між конкретними сторонами угоди. Як правило, менеджер або юрист організації телефонує неплатнику, нагадує про непогашений борг. Якщо це не допомагає, нараховуються штрафи. Справу можуть передати колекторам, які почнуть постійно нагадувати клієнту про його невиконані зобов’язання. Судові розгляди – також далеко не рідкість. Як правило, вони умовно включають у себе три етапи:

  • розгляд цивільної справи в першій інстанції;
  • апеляційні слухання;
  • передача виконавчого листа приставам.

У першій інстанції, найчастіше це мировий суд, розглядають справу по суті, уважно аналізують докази сторін, слухають їхні доводи, нарешті виносять рішення. У другій – відбувається оскарження рішення, яке, як правило, на користь кредитора. Нарешті судовий акт набирає законної сили, виписується виконавчий лист, документи передають службі приставів, яка безпосередньо стягує борг. Під час виконавчого провадження під арешт може потрапити майно боржника – транспортні засоби, деякі види нерухомості, побутова техніка та інше.

Роботи у служби приставів багато, не всі виконавчі провадження вдається довести до бажаного кредиторами результату, однак такий стан справ не привід ухилятися від зобов’язань. Відповідна інформація залишається не тільки в правоохоронних органах – вона надходить до бюро кредитних історій. Погана кредитна історія – запорука того, що наступний запитаний кредит позичальнику не схвалять.

Пролонгація договору

Гідна біографія клієнта – це вірна умова того, що за необхідності в його житті буде новий кредит зі 100% схваленням. Такий громадянин може укласти угоду з новим МФО, звернутися до тієї організації, в якій постійно кредитується. Нарешті, має місце пролонгація (продовження) договору. Закон не змушує позикодавців продовжувати угоди з учасниками угод – відповідні параметри знову визначаються офертою; письмовою угодою між двома сторонами угоди. За наявності потреби, відповідної умови, офіційно оформленого прохання кредитор може, приміром, подовжити строк погашення зобов’язання, відтермінувати виплату або навіть знизити відсоток.